מכון באר אמונה - לימודי קוד התדר האנושי

לימודי קוד התדר האנושי

שלום רב! בוגרות ותלמידות יקרות! לפני כשנה וחצי נתקלתי לראשונה באופן מקרי ביותר (אף שכעת ברור שזה לא היה מקרי) בשיטת אימון ייחודית וחדשנית שנקראת קוד התדר האנושי.

משהו בתוכי אמר לי כי עליי לפגוש את מפתחת השיטה ולהתנסות בה באופן אישי. הצלחתי להשיג את הטלפון של מפתחת השיטה, שוש מניקס, התקשרתי אליה.

אני זוכרת את היום בו דיברנו. משהו בקולה עורר בי השראה ומיד הבנתי כי מדובר באדם נדיר שעליי לפגוש. שיטת קוד התדר האנושי, אותה פיתחה שוש מניקס, הינה שיטת האימון היחידה הפותחת את תהליך האימון באבחון עמוק ומדויק של המהות הפנימית המולדת (התדר). ולאחר שיחה עם שוש קבענו שאגיע אליה לעבור את האבחון. הרגשתי כי בעזרת אבחון קצר, חווייתי ונעים, שוש יכלה לראות אותי באמת ולחשוף את המבנה הפנימי העמוק ביותר שלי. זו היתה חוויה נדירה.

החלטתי כי השיטה המדהימה הזאת תילמד ב"ה אצלנו במדרשה ושמחתי לגלות שמסלול הלימודים עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ושעות הלימוד מוכרות ע"י לשכת המאמנים. בעקבות התרשמותי הטובה מהשיטה גם אני למדתי, בשנה שעברה, את לימודי האימון על פי קוד התדר האנושי.

לימודים אלה היוו נקודת מפנה בחיי. אני אדם שאוהב ללמוד וככזו עברתי ולמדתי קורסים ושיטות רבים אך הכלים שלמדתי בקורס זה הדהימו אותי בפשטותם ועוצמתם.

די היה לראות את השינויים האדירים שהתחוללו בחיי משתתפות הקורס ובחיי המתאמנות שלהן כדי להיווכח כי מדובר כאן בשיטה חדשנית ברמה בין לאומית. לא סתם באים לארץ אנשים מכל העולם כדי ללמוד את שיטת קוד התדר האנושי.

לקראת פתיחת מחזור שני של קורס קוד התדר האנושי במדרשת אמונה הזמנתי אישית את מפתחת השיטה שוש מניקס ואת בנה אורן מניקס, העוסק גם הוא בלימודי השיטה, להגיע למדרשת אמונה בירושלים על מנת להעביר ערב חוויתי על עיקרי שיטת קוד התדר האנושי.

המפגש הזה הוא הזדמנות אדירה לפגוש את מפתחת השיטה בכבודה ובעצמה אז אנא- אל תפספסי אותו.

המפגש יתקיים בעז"ה ביום שני כט' תשרי תשע"ג, (15.10.12)בשעה 16:30-20:00, הכניסה לערב הינה בחינם אך מותנית בהרשמה מראש בטלפון: 02-5324112 שימי לב!

הכניסה לאירוע תהיה מוגבלת על בסיס כל הקודמת זוכה

אז התקשרי והזמיני את מקומך כבר עכשיו: 02-5324112

בברכה, ואיחולים לבביים שנה טובה ומבורכת

ד"ר בתיה טבצ'ניק מנהלת
לייבסיטי - בניית אתרים